Технічні характеристики

Марка сталі Товщина, мм Вміст цинку, г/м.кв
DX51D 0,33 – 3,0 100; 140; 200; 275, 350
S280GD 1,0-4,0 мм 100, 140, 200, 275; 350; 450; 600
S350GD 1,0-4,0 мм 100, 140, 200, 275; 350; 450; 600
 • Захист від корозії

 • Механічна міцність

 • Екологічно безпечно

 • Варіативність подальшої обробки

ЗАМОВЛЯЙТЕ В ОДИН КЛІК

Ми передзвонимо та узгодимо всі деталі


  Рулон оцинкований є універсальним в плані механічної обробки, в залежності виду та призначення володіє доброю пластичністю або міцністю та демонструє високу корозійну стійкість. Таке поєднання якостей забезпечили йому широку сферу застосування і масовий попит у багатьох галузях промисловості, будівництва та сільського господарства.

  Переваги оцинкованої сталі

  Оцинкована стрічка, завдяки своїм експлуатаційним характеристикам, має безліч переваг перед своїми конкурентами. Найголовніша – стійкість перед корозією. Також вона відрізняється довговічністю та ефективним терміном служби. Така стрічка не рветься з часом і не деформується. Стійкість до різноманітних агресивних погодних умов не дозволяє їй втрачати свої якості як у спекотному та вологому кліматі, так і за максимально негативних температур.
  Великі навантаження, штампування, витяжка і вальцювання їй теж байдуже. Крім цього, стрічка має гнучкість і високу міцність. А універсальність застосування та доступна ціна робить даний матеріал найпопулярнішим.
  Оцинкована сталева стрічка після цинкування розрізається на окремі листи на лінії поперечного різання – така встановлена ​​у виробничому цеху нашої компанії SJ Trade.

  Рулони оцинковані: застосування

  Покриваючи сталевий рулон, цинк попереджає його окислення (поява іржі), збільшує міцність, опір ультрафіолету, хімічну та механічну зносостійкість без втрати можливості профілювання або штампування, а також додавання додаткових покриттів. Ці характеристики визначають використання оцинкування у багатьох галузях:

  • будівництво – складові частини конструкцій малоповерхового будівництва (ЛСТК), обшивка теплотрас та теплоізоляція, вхідні двері, ліфти, армуючі профілі для ПВХ-вікон та дверей та багато іншого;
  • автобудування – лицьові та внутрішні деталі кузова автомобілів, їх виробництво та ремонт;
  • машинобудування – корпуси електричних та механічних пристроїв, техніки, облікових приладів;
  • випуск побутових виробів – посуд, тази, цебра, баки, ванни тощо.

  Послуги компанії

  Де вигідно купити оцинкований рулон?

  Наша компанія SJ Trade забезпечує вигідні умови оптового продажу оцинкованої рулонної сталі по всій Україні, також є можливим імпорт. Ми пропонуємо своїм клієнтам якісне обслуговування, приємні ціни та спрощену логістику. Товари завжди є в наявності, а 3 склади у різних частинах України (у Києві, Одесі та Дніпрі) дозволяють не лише спростити доставку, а й мінімізувати її час.
  Трейдова компанія ЕС Джей Трейд надає можливість купити не тільки оцинкований сталевий рулон з максимальною вигодою. Ми надаємо послуги з металообробки завдяки власним виробничим цехам із сучасним обладнанням.
  Замовити або отримати вичерпну консультацію можна, зв’язавшись з менеджером нашої компанії за допомогою контактного телефону, електронної пошти або залишивши заявку на сайті.

  ЗАЛИШАЙТЕ ЗАЯВКУ ЗАРАЗ

  Ми передзвонимо та відповімо на всі запитання