Листовий прокат – це результат формування металу під дією високотемпературної або безтемпературної деформації в тонкі плоскі листи. Такий вид сталі є зручним у використанні в необробленому вигляді або для виготовлення інших виробів.

Рекомендації щодо вибору листової сталі

Сталевий лист необхідно вибирати відповідно до вимог майбутнього застосування за сукупністю його технічних характеристик. Так, лист сталевий гарячого прокату більш доступний і пластичний ніж холоднокатаний. При цьому листова сталь холодного прокату має кращу якість поверхні та підвищені характеристики міцності.
Товщина листа може значно відрізнятися: надзвичайно тонкий листовий метал називається фольгою, вироби ж, товщина яких перевищує 6 мм, входять до категорії товстолистової або конструкційної сталі.

Види листової сталі

Застосування листового прокату

Сталь листова – одна з основних форм, що застосовуються в металообробці, її ріжуть та згинають. Це також основна одиниця матеріалу для процесу штампування. Вона використовується машино- та приладобудуванням, енергетикою, нафтохімічною та хімічною промисловістю, широко застосовується в будівництві (перекриття, покрівельні конструкції, огородження та часові споруди, зовнішня та внутрішня обробка будівель).

Шукаєте де виконати порізку рулону?

Звертайтесь – ми вирішимо проблему

Де вигідно купити листи сталеві?

SJ Trade – компанія, яка професійно займається постачанням металу. Наша команда досвідчених спеціалістів гарантує, що кожен лист перевірений та відповідає міжнародним стандартам якості. Виконуємо поперечне різання сталі з рулону завдяки наявності спеціальної лінії. Власне виробництво та обладнання дає нам можливість швидко та якісно виконати замовлення будь-якого обсягу та складності.