Рулонний металопрокат поставляється виробниками у певних типорозмірах рулонами певного тоннажу (метражу). При необхідності одержати з рулонної сталі виробів конкретного розміру, типу або характеристик, потрібна металообробка.

Переробка рулонної сталі

Найбільш широко поширена та затребувана переробка рулонної сталі представлена ​​в SJ Trade такими операціями:

  • Нанесення захисної плівки. Покриття поверхні стрічки металу плівкою на основі полімеру, завдяки якій створюється шар-бар’єр між металопрокатом та атмосферою. А також потенційно небезпечними для цілісності поверхні факторами. Якісний захист плівкою гарантує, що металева поверхня не буде пошкоджена під час виготовлення, зберігання, складання або транспортування металопрокату або продуктів його переробки.
  • Перемотування рулонів. Необхідна, коли потрібна певна вага або метраж рулонного металопрокату будь-якого типу, а не весь рулон, що стандартно поставляється виробником. Перемотування дозволяє надати покупцеві потрібну саме йому кількість товару, виключаючи зайві витрати.
  • Порізка металу на листи та на штрипс. Послуги поздовжнього та поперечного розпуску рулонної сталі за розмірами та параметрами, наданими замовником. Дозволяє покупцеві уникнути перевитрати матеріалу за рахунок точної відповідності габаритних характеристик прокату вимогам майбутнього проекту.

Де вигідно замовити послуги з переробки рулонної сталі?

SJ Trade пропонує своїм клієнтам не лише постачання рулонного металопрокату. А й цілий спектр послуг з його переробки у власних, обладнаних за останнім словом техніки, виробничих цехах. Ми працюємо по всій Україні. Надаємо своїм клієнтам найбільш вигідні варіанти, які є в наявності.

    Заявка на попереднє замовлення

    Ви можете надіслати нам заявку на розрахунок вартості