Поперечне різання рулонної сталі

Ми виконуємо різання як власних матеріалів, так і сировини, що надається клієнтом. Швидка та якісна порізка рулонної сталі на листи в розмір замовника реалізується на кількох лініях обробки листового металу, залежно від заданих параметрів. На вимогу клієнта може бути здійснено поздовжньо-поперечне або поперечне різання. У разі потреби співробітники нашої компанії проведуть нарізку тонколистої сталі вручну, застосовуючи відповідні інструменти.

Застосування листів із рулонної сталі

Швидкість та ефективність виконання замовлень нашою компанією SJ Trade обумовлена ​​застосуванням сучасних виробничих потужностей. Ми гарантуємо не лише швидку реалізацію поставленого завдання, а й чітку відповідність отриманого після обробки продукту технічним вимогам клієнта. Ми робимо розкрій рулонного металу, дотримуючись загальноприйнятих стандартів якості. Готова продукція може використовуватись для подальшого виготовлення:

  • штампувальних матеріалів;
  • систем вентиляції та опалювального обладнання;
  • покрівельних елементів;
  • рекламних стендів;
  • конструкцій, що застосовуються у промисловій, будівельній та побутовій сферах;
  • корпусів побутової техніки тощо.

Для додаткового захисту металевих листів ми пропонуємо нанесення спеціального шару, що ламінує. Це дозволить безпечно транспортувати продукцію, не побоюючись за механічні пошкодження під час доставки чи монтажу. Незалежно від кількості обраних опцій для реалізації послуги різання рулонної сталі здійснюється швидко та ефективно. Це стало можливим завдяки використанню модернізованого обладнання та автоматизованих виробничих ліній.

Переваги нашого обладнання

Максимальна вага рулону: до 15 т
Максимальна ширина рулону: 1300 мм
Точність різання: ±2 мм

Допустима товщина металу: від 0,40 мм до 5,0 мм
Мінімальна довжина отриманого листа: 500 мм
Максимальна довжина отриманого листа: 13100 мм

Де вигідно замовити послугу поперечного різання рулонної сталі?

Компанія SJ Trade вважається одним із найбільших підприємств з переробки та продажу рулонної сталі. Потужності, розташовані у наших виробничих цехах, дозволяють нам виконувати замовлення з максимальною точністю, обробляючи великі обсяги продукції у найкоротші терміни. Наша продукція відповідає найвищим стандартам якості та проходить відповідне ліцензування.
Додатковою перевагою компанії SJ Trade є різання на листи металу, що надається замовником. Скористатися цією пропозицією або отримати кваліфіковану консультацію фахівців щодо вартості товарів та послуг можна, залишивши заявку на сайті або зателефонувавши за вказаним контактним номером.

    Заявка на попереднє замовлення

    Ви можете надіслати нам заявку на розрахунок вартості