Технічні характеристики

Характеристика Параметри
Марка сталі 08КП, 08Ю, 08ПС, DC01
Товщина металу 0,5-3,0 мм
Вага рулону 5-10 т
Внутрішній діаметр рулону 500-600 мм
Покриття травлений
Ширина рулону 1000-1250 мм
 • Фарбування без попередньої підготовки

 • Приваблива якість поверхні

 • Висока точність розмірів

 • Зручність в обробці

ЗАМОВЛЯЙТЕ В ОДИН КЛІК

Ми передзвонимо та узгодимо всі деталі


  Рулони холоднокатані – найкращий вибір для виробництва металевих виробів або будівництва сучасних економічних металоконструкцій.

  Переваги холоднокатаної сталі

  Основні переваги виробів з холодного прокату:

  • висока міцність за меншої товщини;
  • розмірна стабільність за товщиною;
  • рівна плоска поверхня;
  • легко гнеться, підходить для холодного штампування.

  Мінімальна товщина заготовок із холоднокатаної сталі дозволяє знизити вагу, металомісткість та вартість конструкції або виробу за тієї ж міцності.

  Сталь холоднокатана відрізняється мінімальним відхиленням у площинності, через що вона підходить для сучасних методів автоматизованої металообробки, таких як різання лазером. Результатом всебічного контролю виробничого процесу є абсолютно прямі сталеві листи стабільних однакових розмірах. Комплексне керування процесом у прокатному стані забезпечує створення рівного плоского матеріалу, а однакові розміри кожного листа підтримуються сучасним автоматизованим верстатом для поперечного різання.

  Завдяки своїй рівномірній товщині та високій міцності сталь холоднокатана:

  • відповідає найсуворішим вимогам до швидкого та безвідмовного різання;
  • скорочує час виробництва;
  • знижує потребу у додатковому обладнанні;
  • забезпечує більш високу точність різання (у тому числі лазерної) компонентів з конструкційної сталі.

  Завдяки площинності виробів із холоднокатаної сталі та оптимізованої поверхні – різні траєкторії різання можна використовувати одночасно. Отвори малого діаметра та вузькі канавки виходить вирізати з високою точністю.

  Застосування холоднокатаної рулонної сталі

  Холоднокатані сталеві рулони – зручний формат заготовок для автоматизованого виробництва, що включає такі способи металообробки, як різання, штампування, зварювання, антикорозійне оброблення.
  Вироби із холоднокатаної сталі можна побачити у вигляді частин автомобільних кузовів, корпусів машин та обладнання, конструкційних елементів будівель – труб, обшивки, сходів, майданчиків. У сільському господарстві з холоднокатаних листів будують великі ємності для рідин, огородження, збірні каркасні будівлі та інше. Рулонну сталь холодного прокату застосовують також для виробництва металочерепиці.
  Холоднокатана сталь високих марок витримує постійну температурну та хімічну дію, тому може застосовуватися у вигляді матеріалу для трубопровідної арматури, деталей верстатів, несучих елементів металоконструкцій.

  Послуги компанії

  Де вигідно купити холоднокатаний рулон?

  Оцинкована сталь, рулони холоднокатані або рулонна сталь Г/К – все це ви зможете знайти серед пропозицій компанії SJ Trade. Ми працюємо по всій території України та за її межами, матеріал завжди є на складах, а в постачаннях не буває перерв. Також ми надаємо додаткові послуги з металообробки при замовленні нашої продукції.

  ЗАЛИШАЙТЕ ЗАЯВКУ ЗАРАЗ

  Ми передзвонимо та відповімо на всі запитання