Перемотування сталевих рулонів

Однією з головних переваг компанії SJ Trade є можливість роботи із сировиною замовника. Незалежно від вибраного варіанту використовуваного матеріалу, процедура перемотування проводиться на сучасному автоматизованому обладнанні з ваговим обмеженням до 10 тонн. Лінія обробки сталі дозволяє зробити якісне і швидке розмотування сировини, її розподіл на частини згідно з вимогою замовника з подальшим формуванням необхідної кількості готових рулонів.

Де вигідно замовити послугу перемотування рулонної сталі?

Компанія SJ Trade є трейдовою організацією, основним напрямком роботи якої є оптовий продаж рулонної сталі. За роки своєї діяльності ми організували якісний та безперервний процес постачання сировини, що дозволило нам суттєво розширити перелік послуг. Ми пропонуємо ефективну металообробку, використовуючи власну сировину чи матеріал замовника.

Робота компанії охоплює всю територію України завдяки наявності трьох складів у різних регіонах. Також є можливість імпорту продукції до інших країн.
Наші переваги:

  • Наші виробничі потужності скорочують термін виконання замовлень різної складності без втрати якості продукції.
  • При необхідності доступна послуга перемотування рулонів із сировини замовника.
  • Надаємо послугу щодо нанесення додаткового захисного шару на поверхню металу.
  • Продукція компанії проходить ретельну перевірку якості та має відповідні сертифікати.
  • Ми створили умови для швидкої та безпечної доставки, що підвищило ефективність та швидкість відвантажень. Замовник має змогу отримати продукцію нашої компанії протягом кількох днів з моменту оформлення заявки.
  • Можливе відправлення продукції за кордон з оформленням необхідних документів.

Перед тим як вибрати обрати послугу або продукт із переліку SJ Trade, наші клієнти можуть отримати попередній розрахунок вартості. Фахівці компанії, враховуючи індивідуальні вимоги, проведуть аналіз доступних позицій та нададуть їхню підсумкову вартість.
Щоб оформити запит на послугу, зробити замовлення або отримати кваліфіковану консультацію, зверніться до менеджерів компанії за номером телефону або залишивши заявку на сайті. Наші співробітники зроблять все можливе, щоб співпраця з SJ Trade стала для вас вигідною.

    Заявка на попереднє замовлення

    Ви можете надіслати нам заявку на розрахунок вартості