Головні функції захисної плівки

Покриття металу плівкою дозволяє досягти захисту поверхонь, схильних до пошкоджень, від механічних та хімічних впливів. Ідеально підходить для наскрізного виробничого процесу, зберігання, транспортування, доставки та встановлення виробів та поверхонь на основі металу. Така плівка призначена для захисту від:

  • ушкоджень;
  • подряпин;
  • потертостей;
  • маркування чимось (набирання поверхнею кольору);
  • пилу;
  • бруду та частинок забруднення.

Тимчасовий захист поверхні металу, що використовується у виробничих операціях, також має важливе значення та має забезпечувати відмінні характеристики під час обробки. Для захисту металу в такому випадку використовуються плівки низької щільності, які можна легко різати, перфорувати і формувати, зберігаючи при цьому зчеплення з поверхнею, що захищається. Плівка має чудову стійкість до проколу та стирання під час операцій обробки.

Хороший захист особливо актуальний для нержавіючого плоского прокату з обробленою поверхнею. У цілому нині це практичний спосіб зберегти товарний вид товару. Крім того, варто відзначити не лише функціональність, а й низьку вартість захисної плівки, що робить її використання економічно вигідним.

Головні переваги захисної плівки:

захист від подряпин та потертостей;
стійкість до високих чи низьких температур (до температури плавлення плівки);
захист від вологи та бруду;

стійкість до ультрафіолетового випромінювання;
підвищення хімічної стійкості металу за рахунок обмеження відкритої для дії площі.

Де вигідно замовити послугу нанесення захисної плівки на метал?

Якість матеріалу та покриття багато в чому визначає, чи буде захист металу ефективним для поставленого завдання.
Компанія SJ Trade забезпечує своїм клієнтам чудові результати на кожному рівні. Ми маємо три склади у різних регіонах країни. Робота по всій Україні (з можливістю імпорту), спрощена логістика та мінімальний час доставки завдяки складам у різних регіонах країни та постійна наявність товарів – все для комфорту покупця. Покриття плівкою можливе як замовленого у нас металопрокату, так і сировини, наданої клієнтом. Технологічний процес проходить у власних виробничих цехах, забезпечених найсучаснішим обладнанням.
Заповити послугу або запитати можна, просто зв’язавшись з менеджером SJ Trade за контактним телефоном, e-mail або через форму на сайті.

    Заявка на попереднє замовлення

    Ви можете надіслати нам заявку на розрахунок вартості