Технічні характеристики

Марка сталі Товщина, мм Вміст цинку, г/м.кв
DX51D 0,33 – 3,0 100; 140; 200; 275, 350
S280GD 1,0-4,0 мм 100, 140, 200, 275; 350; 450; 600
S350GD 1,0-4,0 мм 100, 140, 200, 275; 350; 450; 600
 • Захист від корозії

 • Механічна міцність

 • Екологічно безпечно

 • Варіативність подальшої обробки

ЗАМОВЛЯЙТЕ В ОДИН КЛІК

Ми передзвонимо та узгодимо всі деталі


  Лист оцинкований – покритий антикорозійним шаром з високим вмістом цинку лист прокатної сталі. Таке покриття різко підвищує корозійну стійкість, довговічність та міцність металопрокату порівняно з неоцинкованою сталлю.

  Виробництво сталевого оцинкованого листа

  Оцинковані листи виготовляються двома основними способами:

  • Гаряче оцинкування. Цинкове покриття на сталевій смузі створюється її зануренням у ванну зі спеціальним складом на основі цинку. Технологічні лінії, що виконують випуск гарячецинкованого листа, можуть ґрунтуватися на способі Сендзіміра та його варіаціях (безперервне цинкування за допомогою печей безокислювального відпалу) або на способі Кука-Нортмана (нанесення рідких або сухих флюсів).
  • Гальванічне оцинкування. Покриття утворюється внаслідок електрохімічної реакції. На сталь, занурену у ванну з електролітом (кислим чи лужним), під впливом електричного струму осаджуються частинки цинку.

  Оцинкована сталева стрічка після цинкування розрізається на окремі листи на лінії поперечного різання – така встановлена ​​у виробничому цеху нашої компанії SJ Trade.

  Застосування оцинкованої сталі у листах

  Покриваючи сталевий лист, цинк попереджає його окислення (поява іржі), збільшує міцність, опір ультрафіолету, хімічну та механічну зносостійкість без втрати можливості профілювання або штампування, а також додавання додаткових покриттів. Ці характеристики визначають використання оцинкування у багатьох галузях:

  • будівництво – складові частини конструкцій малоповерхового будівництва (ЛСТК), обшивка теплотрас та теплоізоляція, вхідні двері, ліфти, армуючі профілі для ПВХ-вікон та дверей та багато іншого;
  • автобудування – лицьові та внутрішні деталі кузова автомобілів, їх виробництво та ремонт;
  • машинобудування – корпуси електричних та механічних пристроїв, техніки, облікових приладів;
  • випуск побутових виробів – посуд, тази, цебра, баки, ванни тощо.

  Де вигідно купити лист оцинкований?

  Наша компанія SJ Trade забезпечує вигідні умови оптового продажу оцинкованої листової сталі по всій Україні, також є можливим імпорт. Ми пропонуємо своїм клієнтам якісне обслуговування, приємні ціни та спрощену логістику. Товари завжди є в наявності, а 3 склади у різних частинах України (у Києві, Одесі та Дніпрі) дозволяють не лише спростити доставку, а й мінімізувати її час.
  Трейдова компанія ЄС Джей Трейд надає можливість купити не тільки оцинкований сталевий лист з максимальною вигодою. Ми надаємо послуги з металообробки завдяки власним виробничим цехам із сучасним обладнанням.
  Замовити або отримати вичерпну консультацію можна, зв’язавшись з менеджером нашої компанії за допомогою контактного телефону, електронної пошти або залишивши заявку на сайті.

  ЗАЛИШАЙТЕ ЗАЯВКУ ЗАРАЗ

  Ми передзвонимо та відповімо на всі запитання