Технічні характеристики

Характеристика Параметри
Марка сталі ст3ПС, 08ПС/КП, DC01, 08Ю
Товщина металу 0,5-3,0 мм
Вага 17 – 78 кг/шт
Розмір 1000 – 1250 мм
довжина за бажанням замовника
 • Фарбування без попередньої підготовки

 • Приваблива якість поверхні

 • Висока точність розмірів

 • Зручність в обробці

ЗАМОВЛЯЙТЕ В ОДИН КЛІК

Ми передзвонимо та узгодимо всі деталі


  Лист холоднокатаний – універсальний матеріал для металоконструкцій та металовиробів. Він стабільний по товщині, легко ріжеться до потрібного розміру прямо або під кутом, добре згинається. Механічні властивості матеріалу досягаються поєднанням формування та термічної обробки.

  Виробництво сталевого холоднокатаного листа

  Основних способів виробництва холоднокатаних листів два:

  • розпуск холоднокатаного рулону на листи по лінії поперечного різання;
  • обробка гарячекатаних напівфабрикатів (теж рулонів) та полистяний холодний прокат на валках.

  Поперечне різання на сучасному автоматизованому верстаті дозволяє зберігати точні однакові розміри кожного листа в пачці та виробляти готову продукцію з високою швидкістю. Холодний прокат листів дозволяє отримати меншу товщину, ніж вони пропонуються в рулонах.
  Після прокату листи формуються у пачки. Кожен виріб або пачка маркуються та упаковуються у плівку для захисту під час транспортування.
  Матеріал, що одержується цими способами, підійде для вирішення складних завдань, що вимагають відмінної гнучкості, високої ударної в’язкості на холоді і можливості механічного різання. Тонкий та міцний холоднокатаний лист дозволяє знизити металоємність конструкції, а значить, зменшити її вагу та вартість.

  Застосування холоднокатаної сталі у листах

  Холоднокатана листова сталь застосовується:

  • для холодного штампування;
  • для виготовлення плоских конструкційних деталей, поверхню яких можна модифікувати шляхом оцинкування, фарбування, гальваніки або емальування.

  Виготовлення деталей штампуванням застосовують у машинобудуванні, приладобудуванні, у виробництві автомобілів. А стійкі до корозії, оброблені складом цинку, сталеві холоднокатані листи використовуються у промисловому, сільськогосподарському та цивільному будівництві.
  Класичні методи з’єднання, такі як заклепка, загвинчування, накатка, відбортування, можуть використовуватися з оцинкованими холоднокатаними листами без проблем, оскільки ці методи не погіршують захисний ефект цинку від корозії. При з’єднанні з іншими металами необхідно враховувати той факт, що при утворенні електрохімічного осередку виникає небезпека контактної корозії.
  Звичайні методи зварювання плавленням також можна використовувати для сталевих холоднокатаних листів із цинковим покриттям. Однак недоліком тут є руйнування шару цинку у місці зварювання. Тому рекомендується проводити додатковий захист цинковим покриттям.

  Де вигідно купити лист ХК?

  В Україні лист ХК, оцинкований лист або рулон, а також інші сталеві вироби можна вигідно купити зі складу нашої компанії SJ Trade, яка займається продажом метала по всій країні. Також можливе імпортування. Компанія має 3 склади на території України, а потрібний матеріал є на будь-якому майданчику. Також ми надаємо професійні послуги з металообробки.

  ЗАЛИШАЙТЕ ЗАЯВКУ ЗАРАЗ

  Ми передзвонимо та відповімо на всі запитання