Поздовжнє різання рулонної сталі

Послуга реалізується в найкоротші терміни з використанням сировини з наших складів або переданого замовником. Наявність сучасного обладнання та вдосконалених виробничих ліній дозволяє нам виробляти розкрій рулонного металу максимально точно відповідно до заданих клієнтів параметрів.

Розуміючи всю відповідальність та високі вимоги до таких продуктів, ми дотримуємось максимальної точності у процесі роботи. Кожне проведене поздовжнє різання на нашому обладнанні та його результат відповідають встановленим стандартам якості.

Сфера використання штрипсів

Застосування металопрокату практично немає кордонів. Багато сфер господарювання вимагають використання рулонної сталі, зокрема штрипсів. Вироби задіяні у легкій та важкій промисловості, судно- та машинобудуванні, а також у будівництві.

Сфери використання сталевих стрічок:

  • виробництво металопластикових вікон;
  • виготовлення профілів для підвісних стель;
  • створення фасадних та монтажних панелей, сайдингу тощо;
  • виробництво гнутих профілів;
  • виготовлення зварювальних труб.

Наведений перелік областей використання штрипсів не є вичерпним. Тому ми завжди наголошуємо на індивідуальному підході до кожного замовлення. Це дозволяє зробити результат нашої співпраці ефективним у подальшій експлуатації, незалежно від місця її використання. У компанії SJ Trade різання рулонної сталі здійснюється за заданими технічними параметрами клієнта, з використанням власної сировини або матеріалів, наданих замовником.

Параметри лінії поздовжнього різання

Товщина рулону: від 0,4 до 6 мм
Вага рулону: до 16 тон
Мінімальна ширина смуги: 20 мм

Максимальна ширина смуги: 1250 мм
Допуск по ширині: 0,05 мм

Де вигідно замовити послугу поздовжнього різання рулонної сталі?

Наша компанія має великий досвід роботи у сфері обробки та реалізації рулонної сталі. Наявність власних виробничих потужностей та трьох складів дозволила нам створити найкомфортніші та найвигідніші умови для співпраці з клієнтами з різних областей України.
У нас ви можете замовити штрипси із необхідними параметрами, виготовлення яких не триватиме багато часу. Для цього зв’яжіться з нами за вказаним номером телефону та скористайтесь персональною консультацією фахівців SJ Trade. Менеджер допоможе не тільки здійснити попередній розрахунок вартості товару чи послуги, а й точно сформувати заявку, яка відповідає вашим індивідуальним вимогам. Ми цінуємо довіру клієнтів, тому завжди працюємо на найвищий результат!

    Заявка на попереднє замовлення

    Ви можете надіслати нам заявку на розрахунок вартості