Рулонний прокат – це листи сталі, що змотані в рулон. Виробництво сталевих рулонів може здійснюватися різними способами – гарячоюю чи холодною прокаткою.

Рекомендації щодо вибору рулонної сталі

Холоднокатана сталь відрізняється кращими характеристиками міцності та якості поверхні, оскільки технологічний процес не передбачає впливу високих температур і, отже, формування нагару.

Гарячекатана більш пластична. Рулони гарячекатаної сталі є сталевими листами, прокатані при високих температурах, що полегшує поводження з матеріалом. Завдяки швидкому та простому процесу виготовлення – гарячекатана сталь зазвичай дешевша. Товщина прокатної сталі, що поставляється в рулонах, становить від 0,2 до 8,0 мм, її ширина 710-1800 мм, а край може бути обрізний або необрізний.
Виходячи з цього, сталь у рулонах повинна обиратися за потрібним провідним параметром – пластичністю або міцністю, а також за масогабаритними показниками.

Рулонна сталь: види

Застосування рулонного прокату

Метал у рулонах можна використовувати в різних галузях промисловості для збирання або подальшого виготовлення деталей та конструкцій. Деякі з його найбільш затребуваних сфер включають виробництво:

  • труб;
  • куточків;
  • профілів;
  • штрипсів;
  • покрівлі;
  • споживчих товарів;
  • автомобільних запчастин та іншого.

Ваш постачальник пропонує погану якість?

Звертайтесь – ми вирішимо проблему

Де вигідно купити рулонний прокат?

Будучи одним із провідних трейдерів рулонної сталі в Україні, SJ Trade завжди забезпечує своїх клієнтів продукцією найвищої якості. Ми пишаємось тим, що вкладаємо час та зусилля, щоб допомогти вам отримати правильний продукт для кожного проєкту, яким ви займаєтесь. SJ Trade пропонує широкий спектр варіантів сталевих рулонів із швидкою доставкою та постійною наявністю товарів.