SJ Trade – займається постачанням холоднокатаної, гарячекатаної та оцинкованої рулонної сталі підвищеною стійкістю до процесів корозії, а також агресивних механічних впливів. Компанія має можливість поставки сталі будь-якої марки та будь-якого виробника на замовлення клієнта.

Склади компанії “Ес Джей Трейд” розміщені по всій країні, щоб зробити доставку продукції максимально швидкою та вигідною:

м. Київ, вул. Бориспільська, 9
м. Дніпро, вул. Гаванська, 4
м. Одеса, вул. Боровського, 31

Що відрізняє нас від інших?

SJ Trade – не лише поставка рулонної сталі. Ми надаємо весь спектр послуг пов’язаних з металообробкою. Як компанія повного циклу, на наших виробничих потужностях забезпечуються:

Перемотування рулонів

Поперечна різка рулонної сталі

Повздовжня різка рулонної сталі

Нанесення захисної плівки

Обробка металу виконується на високоточному європейському устаткуванні. Програмне забезпечення останнього покоління забезпечує поздовжнє та поперечне різання листів та стрічок будь-яких розмірів. А сучасне устаткування компанії нарізають листи з рулону з точністю до мікрона. Також, складські потужності забезпечують якісне зберігання товару.

З нами ви отримуєте

Широкий асортимент

рулонної сталі

Порізка за індивідуальними розмірами

Ви купуєте рівно стільки, скільки вам потрібно

Продукція зі складу у день заявки

або під замовлення

Допомога експерта

у підборі матеріалу, прорахунку розмірів та необхідної кількості

Конкурентні ціни

нижче за середньоринкові

Замовлення у форматі 24/7

та оплата зручним вам способом

Напишіть нам

Якщо у вас є питання, просто заповніть контактну форму, і ми відповімо вам найближчим часом. Якщо вам більше до душі живе спілкування, будемо раді бачити вас в нашому офісі.